Сім золотих медалей на чемпіонаті України з кікбоксингу ISKA (Київ 2024)

28 квітня у Києві завершився Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA присвячений воїнам-спортсменм Федерації, які загинули захищаючи Україну на війні.
Спортсмени Клубу єдиноборств “Тріумф” завоювали сім золотих, дві срібні та одну бронзову медаль:

Возняк Юліан – 55 кг
1 місце – лоу-кік
1 місце – К-1
Рудковський Ростислав – 51 кг
1 місце – лоу-кік
1 місце – К-1
Леськів Наталя – 55 кг
1 місце – лоу-кік
1 місце – К-1
Андрусів Дмитро – 59 к
1 місце – К-1
3 місце – лоу-кік
Рудковський Олег – 45 к
2 місце – К-1
Сидорчук Вікторія – 55 кг
2 місце – К-1 лайт

Окремо хочеться відзначити Возняка Юліана, який показав колосальний прогрес протягом цього року, провів чотири складних поєдинки, отримав впевнені перемоги та став переможцем змагань у двох розділах.


Клуб оголошує подяку тренеру Оганесяну Левону за чудову підготовку команди, яка безперечно має всі шанси привезти призові місця з Чемпіонату Світу в Австрії, який відбудеться наприкінці року в Австрії. Також за сумлінну та відмінну триденну роботу в амплуа рефері Чемпіонату України.

Вітаємо команду Клубу та їх тернера Левона Оганесяна з черговим спортивним успіхом!