В суботу 23 березня у Львові відбувся Чемпіонат Львівської області з кікбоксингу ISKA. Клуб єдиноборств “Тріумф” заявив 8 спортсменів, які вибороли 6 золотих, 6 срібних медалей та 1 бронзу.
За результатами змагань буде сформовано Збірну Команду області для участі у Чемпіонаті України, який відбудеться наприкінці квітня 2024 року.
На окрему відзнаку заслужив Юліан Возняк, який провів два важких поєдинки, один з яких закінчив достроково. Бажаємо наступних перемог вже на Чемпіонаті України!